Jump to content
murat_1532

Ses Sistemi Hakkında

Tavsiye Edilen Mesajlar

murat_1532

arkadaşlar merhaba 91 model mazda 323'üm var kaliteli bir pioner teybim var ama haporlörüm çok kötü  belki güleceksiniz ama evde bilgisayara takılı olan creative 5+1 ses sistemim acaba arabaya takılabilirmi ???

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş
Guest mustafa_g

ev hoparlörleri genellikle 8 ohm dur. oto teybi çıkışları ise 4 ohm. bi kere daha en başta bu direnç farklılığından dolayı değişiklik yaparak işe başlamak gerekiyor. ev hoparlörüne paralel bağlanacak direnç ile çalışma direncini 4 ohm yapabilirsin.

ya da en kestirme cevabı vereyim sana, vakit olarak çok bir zamanım kalmadı. takarsın takmasına ama hem uğraşırsın hem de uğraştığına değecek bir ses alamazsın. attığın taş ürküttüğün kurbağaya değmez. ;):) onun yerine piyasada ucuz fiyata bulabileceğin çakma pioneer denilen carisma marka kolon bile bağlasan çok daha iyi ses alırsın.

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

×