Jump to content

Hararet ve Motor Sorunu (1999-2001)

Ozzy_Mazda
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Bugünlerde her işim ters gidiyor ya bomba bişey bekliyordum oda dün akşam oldu... saat 12-01 arası arkadaşlardan eve gitmek üzere ayrıldım aşırı uykum vardı gideceğim mesafe 5km şehir içinde turladım biraz (15-20km)ondan sonra eve giderken (yarı uykulu halde)arabanın teklediğini farkettim ve hemen hararete baktım sonuna kadar dayanmış ve yağ ışığı yanıyor.. beynimden kaynalar sular döküldü sanki.. hemen sağ çekip stop ettim kaputu açmamla birlikte yanık yağ kokusu ve tabikiide buharla karşılaşmam bir oldu .araç su kaynatıyordu biraz bekledikten sonra motor bloğunun altında yağ sızıntıları olduğunu gördüm neyse çekici çağırdım arkadaşlar geldi falan  bu sabahta ustama götürdüm bişeyin hortumu çatlamış bütün su boşalmış ( susuz gezmişim bi 25 km felan  )yatak sarmış dedi pazartesi bi indirelim motoru dedi o zaman net bişeyler çıkar ortaya dedi bekliyorum bende sanırım yeni motor yapılacak  :-[

Daha önce motor yaptıran oldumu 99 model 323 'e olduysa maliyet nedir ?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 55
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Ozzy_Mazda

20

• Hakan KAYA

6

• Sercan323

2

Hayır değil.

Keşke sadece conta yakmış olsa. Masrafın çok daha aşağılara düşer.

abi peki conta yakmış olsa çalışırmıydı şu anda çalışmıyor

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

abi peki conta yakmış olsa çalışırmıydı şu anda çalışmıyor

geçmiş olsun ozan kardeş, conta yakmış olsa çalışır ozan, demek ki senin daha büyük bir problemin var, yedek parça alacağın zaman haberim olsun, sanayii de tanıdıkları devreye sokarız...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest mustafa_g

Motor sökülmeden ne olduğu hakkında kimse net birşey söyleyemez. Buna ustan da dahil.

Conta yakmış araba (genelde) çalışır ama genelde hemen hararet yükselir tekrar.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...