Jump to content

Hankook

legend555
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Arkadaslar bu sabah adamın birine (daha doğrusu çocuktu heralde) arkadan çarptım ve kaçtı. :nea:  önce frene basıp yavaşladı bende yavaşladım,ışık filan hiç birşey yokken sol şeritte zıng diye durdu amacı kızın birine yol vermekti,baktım duracak gibi değilim pedala sonuna kadar bastım hızımda fazla yoktu ama gene duramadım tek yaptığım kaymaktı sonunda arkadan vurduk.Allahtan yaya geçmişti.Suçu lastiklerde buluyorum yani Hankook taaaa :kafa: turanzanın 10m uzağından bile geçemez(78000 km arabamda kaldı yanaktan patlatmasaydık daha da kullanacaktık ne kaydığını ne de yokuşta patiye kaldığını gördüm)halbuki öve öve bitirememişti servis vosvoslara bile takılıyormus falan filan...aldığıma pişmanım alalıda öyle 1yıl fln olmuyor haaa ama yine de tutmuyor teker hiç güvende hissetmiyordum kendimi daha önce 2 kere arkayı atmıştı hafiften sonunda bu geldi başıma ucuz atlattık yinede.Böyle bir hata yapmayacağınızı biliyorum ama aklınızda bulunsun diye söyleyim dedim...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

geçmiş olsun.Hangi ürününü kullandığınız da önemli.Ventus prime ürününü, bir kaç dergi takip ediyorum, öve öve bitiremiyorlar.Testlerde mükemmel sonuçlar alıyor

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

marka kendi içinde değişikliğe gidiyor bazan, bendede roadstone var h serisi 4 mevsim durdurabilene aşkolsun servisinde ek bi ödemeyle v serisi v desen sürat performansa geçtim ne güzel spin atıyodu eskisi artis artis geziyodum şimdi kütük gibi hiç kaydıramıyorum sağnak yağmurdada 160-170 rahat basıyor frende sanki kurudaki gibi

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Geçmiş olsun ancak hankook un pek çok ürünü son derece kalitelidir.Ventus prime ı 00' Accord üzerinde fizik kanunlarının elverdiği ölçüde denedik ve bu güne kadar kullandığımız pek çok marka lastiği sıfırda bıraktı performans olarak.Ayrıca fiyat/performans oranında da hayli yüksek skorları var..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest mustafa_g

aynı markanın aynı isimli modellerinde bile farklılık olabilir. lastiğin yapıldığı hamurun prese girmeden önceki tazeliği büyük önem taşırç

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Para sorun değil diyorsanız Toyo proxes ve Yokohama parada spec-2 lerin üzerine yok diyebilirim...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...