Jump to content
mebbasayar

www.mazdaeurope.tv

Tavsiye Edilen Mesajlar

mebbasayar

Arkadaşlar, Mazda'nın yeni uygulaması hakkındaki bilgileri aktarıyorum;

Mazda müşterilerinin de çevrimiçi videoları izleyebilmeleri için, mazdaeurope.tv’nin yayınına başladı. Sitede tüm Mazda araçlarının kısa sürüş görüntüleri ve Mazda mühendislerinin modeli tüm ayrıntılarıyla açıkladıkları kapsamlı ürün filmleri izlenebiliyor. Ayrıca Mazda yöneticileri, tasarımcıları ve geliştirme mühendisleri ile yapılan röportajların yer aldığı videolara da ulaşılabiliyor.

Mazda hakkındaki ilginç konular, sürekli bir araya getirildiği “YouTube™’un en iyileri” bölümünde yer alırken, kullanıcıların içeriklere kolay ulaşabilmesi amacıyla hazırlanmış videolar hakkında kısa metinler, bant genişliğine bağlı olarak düşük,  yüksek kalite ve tam ekran modu arasında seçim yapılabilmesi ve RSS gibi imkanlar da sunuluyor.

Uygulamaya konan diğer bir servis ile kullanıcılar bir videoyu, örneğin iTunes’ta Podcast olarak izlemek için abone olabiliyor, böylece videoların iPhone ve iPod’da da izlenmesi mümkün kılınıyor. Diğer yandan kullanıcı, bir Mazda videosunu kendi websitesine yerleştirmek isterse, “Paylaş” ve “Ekle” işlevleri ile bu işlemi kolayca gerçekleştiriliyor.

www.mazdaeurope.tv adresinden ulaşılabilecek Mazda video portalında, İngilizce, Almanca, İspanyolca, İtalyanca ve Fransızca olarak yayın yapılıyor.

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

×
×
  • Yeni Oluştur...