Jump to content
nutcracker

2.Nesil Mazda 3 Silecek Değişimi Yardım

Tavsiye Edilen Mesajlar

Semih Uluca

Bende ondan sipariş verdim. Yarın gelecek bakalım. :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mehmet Özdemir

Gözlüklerimin camının temizliğine gösterdiğim özeni arabamın ön camının temizliğine de gösteririm. Bu yüzden silecek işi çok önemli. Aşağıda alıntısını yaptığım üründen ben de sipariş ettim geçenlerde, hafta sonu taktım. O montaj olan yerin büyüklüğü hariç, bir falsosu yok. Cama çok güzel yapışıyor, harika temizliyor.

Bu linkteki ürünü aldım. Gayet şık ve gerçekten kaliteli olduğu belli. Hafta sonu takacağım araca. :)

http://www.n11.com/mazda-3-2009-sonrasi-muz-silecek-seti-60cm-475cm-bosch-P49022806

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
İlhan

Benimde kış öncesi halletmem lazım bu işi..Ama şu sıcaklar bitsin diye bekliyorum açıkçası.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
peaceseller

Bu lastikler, sileceğin modeline göre değişmiyordur herhalde değil mi? Mesela bundan önceki normal silecekti, şimdi aldığım muz tipi diye geçiyor. 

Valla değişiyormuş,yapısı uymayabiliyor. Uç kısımlarda sileceğe tam oturmadı ama önemli değil, sıkıntı olmadı

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
casedede

2. nesil aracım için kaliteli silecek arıyorum marka ve tam olarak inç bilgisi olan yardımcı olabilir. Genelde gözlemlediğim muz tipi sileceklerim bizim araçlarda özellikle sağ uç noktalara tam baskı yaparak almıyor ve zamanla bu yüzey giderek artarak devam ediyor. Tavsiyelerinizi bekliyorum .Konuyu yanlış yere açtım bu yeni forumda beceremedim :)

casedede tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
İlhan
5 saat önce, casedede :

2. nesil aracım için kaliteli silecek arıyorum marka ve tam olarak inç bilgisi olan yardımcı olabilir. Genelde gözlemlediğim muz tipi sileceklerim bizim araçlarda özellikle sağ uç noktalara tam baskı yaparak almıyor ve zamanla bu yüzey giderek artarak devam ediyor. Tavsiyelerinizi bekliyorum .Konuyu yanlış yere açtım bu yeni forumda beceremedim :)

Forumda mevcut konu başlığının altında birleştirilmiştir. Buradan devam edebiliriz.

Akaryakıt istasyonlarının bazılarında Bosch silecek lastiği satılıyor. Ölçerek, deneyerek alıp takabilirsiniz. Hem kaliteli hem ekonomiktir.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mutlu Tekir
5 saat önce, casedede :

60 cm- 48 cm .  Cm değerlerini 2.54 e bölerek inch karşılığını bulabilirsiniz. 
Tam basmadığı için bosch eco serisini alıyorum, muz gibi değil de telli tam basan tiplerden.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mümin

Bosch harici hepsi 2 gün sonra camda ses yapıyor. bunu 3 kere denemiş birisi olarak kesin gözüyle bakıyorum. 

Kaliteli dedikleri diğer marka 25-30 iken, Bosch 40-45 TL yerine göre. Risk almaya değecek bir durum yok

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Drumble

Merhaba arkadaşlar,

2012 model hatchback mazda 3 'üm için silecek takımı arıyorum. serviste geçen bakımda en son 100tl demişlerdi. Alternatif kaliteli silecek takımını internetten nasıl bulabilirim? yardımcı olursanız memnun olurum. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mehmet Özdemir
7 dakika önce, Drumble :

2012 model hatchback mazda 3 'üm için silecek takımı arıyorum. serviste geçen bakımda en son 100tl demişlerdi. Alternatif kaliteli silecek takımını internetten nasıl bulabilirim? yardımcı olursanız memnun olurum. 

ben de 1 yıl kadar önce yukarıda linklerde bulabileceğiniz bosch marka olanlardan aldım. son derece memnunum şu an.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Drumble

bende 2012 mazda hb aracım için silecek arayışındayım. Muz tip cam'a tam basmıyor mu?

http://urun.n11.com/muz-silecek/mazda-3-2009-sonrasi-muz-silecek-seti-60cm-475cm-bosch-P49022806

burdan alayım diyorum ama eğer kenarları tam basmıyorsa. başka alternatif ne var arkadaşlar?

10 dakika önce, Mehmet Özdemir :

ben de 1 yıl kadar önce yukarıda linklerde bulabileceğiniz bosch marka olanlardan aldım. son derece memnunum şu an.

hocam kenarlarda iz kalıyor mu? 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Drumble

link verebilirmisiniz? hangisinden aldıysanız aynısını alayım eco yazınca farklı ebatlar fiyatlar falan var bilemedim hangisi...

21 dakika önce, Mutlu Tekir :

hepsiburadada bosch eco serisi var telli.

link verebilirmisiniz? hangisinden aldıysanız aynısını alayım eco yazınca farklı ebatlar fiyatlar falan var bilemedim hangisi...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Drumble

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• BurhanBatat
      Yazan: BurhanBatat
      Bizim ön siliceklerin ebatlarını bilen varmı acaba silecek alıcamda yeni artık...
    • thearchitect
      Yazan: thearchitect
      Merhaba,yeni mazda 3 sahiplerine bir sorum olacak,siz de silecek sesinden rahatsiz misiniz?yalniz bahsettigim ses ozellikle surucu tarafindaki silecek en dik konuma geldiginde cikan ses..

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.