Jump to content
Quizilbaşan

B-2500 lastik sorunu

Tavsiye Edilen Mesajlar

Quizilbaşan

arkadaşlar aracın ön lastikler dışa doğru yani değim yerindeyse V şeklinde duruyor.ford ranger larada dikkat ettim onlarda aynı acaba normal bir şey mi yoksa bi problem mi var?birde aracın ön tarafını yükseltmek için ne yapmalıyız.arka makaslara takoz yerleştirdiler ama ön taraf için bir şey yaptırmadım.

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş
Uygar

Diğer modellede de varsa sorun yoktur. Yükseltmek içinse yay varsa önde onlar daha yüksek olanlar ile değiştirilebilir bence.

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş
Quizilbaşan

yay sistemi yok yanlış hatırlamıyorsam ilk aldığımda satıcı arkada salıncak makas önlerdede gazlı süspansiyon var demişti.

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş
Uygar

İstanbulda off-road yarışları için araçları hazırlayan maslak sanayide şirketler var. Ankarada da belki şubeleri veya farklı firmalar olabilir, özel yapım alt takımlar hazırlıyorlar. Onlardan bilgi alabilirsin.

Söğütözü Mahallesi. 2. Cadde

No: 59 MTA Karşısı

Söğütözü/ANKARA

Telefon:  +90 312 287 47 57

Fax: +90 312 284 79 71

Gsm: +90 533 432 34 19

E-Posta: andoff@andoff.net

Bu Ankara off-road klübünün iletişim bilgileri. Buradan araçları hazırlayan şirketlerin bilgisini isterseniz belki ulaşabilirsiniz.

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

×
×
  • Yeni Oluştur...