Jump to content

Aerotwin silecekler


Uygar
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Bosch_silecek-800.jpg

Aerotwin silecekler ile net görüş

Otomotiv teknolojileri üreticisi Bosch, yeni Aerotwin sileceklerle mükemmel silme performansı, yenilikçi tasarım ve maksimum konforunu bir araya getiriyor.

16.02.2007

Bosch Aerotwin silecekler ilk piyasaya çıktıklarında sadece araç üreticilerine orijinal ekipman olarak sağlanırken artık özel adaptörler sayesinde tüm araç kullanıcılarının hizmetine sunuluyor. Orijinalinde Aerotwin silecek kullanılmayan ancak kanca uçlu silecek kolu bulunan araçlar için özel adaptörlü Aerotwin Retrofit silecekler kullanılabiliyor.

Bosch sileceklerinin üzerinde monte edilmiş halde bulunan üniversal adaptörler sayesinde eski sileceğin yenisi ile değişimi birkaç saniyede kolaylıkla yapılabiliyor.

alıntıdır..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bir ara silikon silecekler konusu vardı bu da onun gibi birşey mi ?

Silecek konusunda en önemli şey sanırım malzemenin soğukta ve sıcakta ne kadar deforme olduğu. Normal silecekler 1 kış veya yaz geçirince özelliğini kaybediyor gibi geliyor bana

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Özhan Abi silikon silecekleri çok methediyolar, dene de bi paylaş tecrübelerini bizimle... Gerçi biraz daha beklersen silecekler kullanamadan tarihi geçecek ama... :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

 Paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...