Jump to content
birtanem

1993 sedan 323

Tavsiye Edilen Mesajlar

birtanem

            selam arkadaşlar kasasına aldanarak 1993 model 323 sedan aldım . aldıgım şahıs hiç bakmamış neresi kırıldı bantlamış vidalamış veya yapıştırmış. bana tavan döşemesi ve solkapı iç yüzü lazım. tavan döşemesinin kalıbı 12 / 20 parça olmuş. bana  bu konuda yardım ederseniz sevinirim.

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş
Guest Wukill

tavan döşemesini döşemeciye yaptırmanız gerekir 50-60TL ancak tutar düz kumaştan, sol kapı iç yüzü derken daha net bi açıklama yapabilirseniz yardımcı olabilirim

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş
birtanem

döşemeciye yaptırdım ama kumaşı yapıştıracagı parça 15 / 20 parçaya ayrılmış oldugundan güzül olmadı.

  sol kapı iç döşemesi yüzü yani açma kolu, 4 ' lü düğme takılan yer. bu parçanında klips  takılan yerleri kırık oldu<uğundan vidalamışlar.

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş
Guest _Akhan_

anlaşılan araç bilinçsiz kişilerin elinden geçmiş tavan kalıbı 15 20 parçaya ayrılmışsa yapılacak fazla bişey yok çıkmacılardan temin etmeniz gerekicek aynı şey kapı döşemesi içinde geçerli malesef biraz araştırmanız gerekicek

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

×