Jump to content

Klima sorunu!!!


iap54
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Klimam soğutmuyordu tamire gittim. Gaz basamadılar. İçeride dolaşım rahat olmadığından basınç çok fazla artıyormuş. Ya gaz filtresi ya da radyatör tıkalı dendi. Kompresörün hava üflemesi gayet iyi. Ama sistem gaz almıyor. Tamiri iki gün falan sürer dendi. Bunu bir kaç saatte yapabilecek bildiğiniz bir usta var mı? Arabamı bırakamam çünkü her gün lazım. Klimasız da yapamam. Adapazarında oturuyorum. Değişecek parça hemen bulunamadığından kargoyla gelecek vs. bu sorun olmasın diye izmit ya da istanbula kadar razıyım. 2-3 saatte tamır edıp gonderebılecek bır usta bılıyorsanız soylersenız memnun olurum. Adres ve tel lütfen... Teşekkürler...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Valla hocam sıkıntılı bir durum istanbulda oturmadığın için usta büyük ihtimalle görmeden birşey söyleyemem der.Başka ustada tamam yaparım der gelirsin buraya sonra derki bunun işi uzunmuş hemen olmaz.İki ucu pis değnek..

0212 2862230 istanbul maslak merser.Halil abiyle görüş ismimi söyle (serkan) sorununu tam olarak anlat

o ne diyorsa doğrudur..

Forumda mustafa abi var (mustafa güneş) kocaelide oturuyor ona bir danış çok bilgilidir kendisi belki istanbula kadar gelmen gerekmez boşu boşuna..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

 Paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...