Jump to content

Bugün 2010 Mazda3 Hatcback alacak olsaydınız hangi rengi tercih ederdiniz?

isa dogruyol
 Paylaş

Bugün 2010 Mazda3 Hatcback alacak olsaydınız hangi rengi tercih ederdiniz?  

39 oy

1. 1. Bugün 2010 Mazda3 Hatcback alacak olsaydınız hangi rengi tercih ederdiniz?

• Gök Mavisi
      9
    • Hızlı Kırmızı
      8
    • Alüminyum grisi
      8
    • Kristal Beyaz
      17
    • Çelik Mavisi
      2

Tavsiye Edilen Mesajlar

valla ben hatunun yüzünden siyah aldım zaten. beyaza da hastaydım maviye de griye de. Ama kırmızı kaldı aklımda en çok, muhteşem bir tonu vardı yaw.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

valla ben hatunun yüzünden siyah aldım zaten. beyaza da hastaydım maviye de griye de. Ama kırmızı kaldı aklımda en çok, muhteşem bir tonu vardı yaw.

RX8 de gördüm ben kırmızı tonu süperdi aradıgım ton bu dedim bugün bayraktara gittim canlı canlı gözlerimle görünce beğenmedim..Yogun tatlı bir kırmızı ama nedense araç sedan oldugunda mı hiç ilgimi çekmedi yakıştıramadımda..Mavi hiçbir bayide yok,bir kere florya benzincide gördüm çok süperdi..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

RX8 de gördüm ben kırmızı tonu süperdi aradıgım ton bu dedim bugün bayraktara gittim canlı canlı gözlerimle görünce beğenmedim..Yogun tatlı bir kırmızı ama nedense araç sedan oldugunda mı hiç ilgimi çekmedi yakıştıramadımda..Mavi hiçbir bayide yok,bir kere florya benzincide gördüm çok süperdi..

Doğru walla mavi genelde fotoğraflarda var :o
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

fotolarda tamponda mavi dikkat ediniz. zaen o siyah kısımlar arabayı bozuyor .. benimkinde ve siyah olanda sırıtmıyor. açık renk alsam boyatırım tamponu

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

rx8 jantı fena durmamış

Çok Kötü durmuş tanesi 1150+kdv kötü durmuş çok kötü durması lazım, öyle de zaten...19" hem zaten fiyatta pahalı hemde çok kötü duruyor :) napalım böyle kandırıyoz kendimizi  :2funny: alacagım nadir jantlardan kendileri ama 19" perişan eder aracı

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

abi sende bayağı kararsız kalmışsın. ve düşünmediğin rengi almışsın.  :nea:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

abi sende bayağı kararsız kalmışsın. ve düşünmediğin rengi almışsın.  :nea:

Sorma ya walla light lığın gözü kör ossun  :kafa:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Sorma ya walla light lığın gözü kör ossun  :kafa:

bende aynı nedenden aldım :)

beyaz istiyordum ama o zaman hiçbir bayide beyaz yoktu :)

seçeneklerde siyahta yok ayrıca.Birde bu reklamlardaki mavi renk katalogtaki gibi gerçekte görmüyor ben gördüm beğenmedim, yeşile benzer bir rengi var.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...