Jump to content

Detroit'te Büyük Şov Başlıyor


Efebey
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Tüm dünyanın merakla beklediği yeni otomobil modellerinin sergilendiği Detroit Otomobil Fuarı dün kapılarını açtı. Dün ve bugün medyaya kapılarını açan fuar, 23 Ocak akşamı sona erecek.

40'ı dünya prömiyeri olmak üzere 60 yeni modelin sergilendigi fuarda, özellikle Amerikan markaları gövde gösterisi yapıyor.

Bu yıl 104'üncüsü düzenlenen, uluslararası statüde ise 23'üncü kez kapılarını açan Detroit Fuarı, ilk olarak dünyanın 50 farklı ülkesinden gazeteciler için dün ve bugün kapılarını açtı.

Otomotivin anavatanı olarak bilinen Detroit'te gerçekleştirilmesi nedeniyle 12-13 Ocak'ta ise endüstride faaliyet gösterenleri ağırlayacak fuarı otomobilseverler ise 15-23 Ocak'ta ziyaret edebilecek.

Detroit'e bu yıl da Nissan, Infiniti, Mitsubishi, Rolls-Royce, Fisker ve Suzuki katılmıyor ama fuarın düzenlendiği Coba Center'ın 750 bin metrekarelik alanı tamamen dolmuş durumda.

Tek Çinli olarak BYD'nin de katılacağı fuarda bu yıl General Motors, Toyota ve Ford sergi alanlarını büyüterek gövde gösterisi yapmaya hazırlanıyor. Otomotiv dünyasında değişen dengelerin ardından, Chrysler'in yönetimini ele geçiren İtalyan Fiat grubu da Fiat ve Lancia modellerini fuarda tanıtacak.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

 Paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...