Jump to content
Efebey

BMW Cenevre Konsepti Tanıtıldı

Tavsiye Edilen Mesajlar

Efebey

Vision ConnectedDrive adlı konseptte yeni tasarım dilini görmek mümkün

bhpoku3o.jpg

BMW’nin Cenevre’de tanıtacağı iki kişilik roadster konsepti yeni bir tasarım dili ve sürücü bilgilendirme sistemi içerecek. Bu bilgilendirme sistemi 2013’te VisionED spor otomobilde ve Megacity EA’da 2013’ten itibaren kullanılmaya başlanacak.

Vision ConnectedDrive adını taşıyan iki kişilik otomobil yeni ön farlara ve yeni bir kaporta kaplamasına, köpekbalığı burnu bir ızgaraya ve üç boyutlu radikal bir gösterge paneli arayüzü de dâhil, yeni nesil sürücü bilgilendirme ekranlarına sahip.

Vision ConnectedDrive konseptinin ayrıntılı özelliklerinden en dikkate değer olanı ön ve arkada kullanılan stil. Yuvarlak ön farların ve L şeklindeki geleneksel arka farların tasarım şefi Adrian von Hooydonk’un BMW’nin üretim modellerinde gelecekte yapmayı planladığı değişikliklere dair net ipuçları sunduğu söyleniyor.

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

×
×
  • Yeni Oluştur...