Jump to content
Efebey

Lancia Chrysler Birlikteliğinin İlk Meyveleri

Tavsiye Edilen Mesajlar

Efebey

Şirketlerin birleşmesinin ilk sonuçları, Cenevre Otomobil Fuarı’nda Chrysler’ın mevcut ürün yelpazesini temel alan, dört yeni Lancia modeli olarak karşımıza çıkacak.

asnczx5m.jpg

Bu modeller 300C’yi temel alan Thema, 200 ve üstü açılabilir 200’ü temel alan Flavia ile Flavio cabrio ve Grand Voyager’in Lancia versiyonu olacak.

Ana şirket Fiat’ın önayak olduğu Chrysler/Lancia birleşmesi her iki imalatçıyı Avrupa’da eksiksiz bir model yelpazesine kavuşturmayı amaçlıyor. İngiltere ve İrlanda hariç Avrupa’da tüm Chrysler modelleri Lancia ismiyle satılacak. İngiltere ve İrlanda’daysa Chrysler markası varlığını sürdürecek.

Lancia, Thema’nın Ekim ayında Avrupa’daki galerilerde yerini aldığında, “yönetici salonu” modeli pazarında gerçek bir alternatif olacağını söylüyor.

Lancia Thema iki trim seviyesiyle (Gold ve Platinum) ve üç motor versiyonuyla sunulacak: 8 vitesli otomatik şanzımana sahip 292 beygir gücündeki 3.6 litrelik V6 benzin motoru ve her ikisi de 5 vitesli otomatik şanzımana sahip 190 veya 224 beygir gücündeki 3.0 litrelik V6 dizel motorlar.

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş
Guest ibrahim

Birşeye benzemiş önü :D

çin taklidi gibi olmuş :2funny:

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

×
×
  • Yeni Oluştur...