Jump to content
Efebey

Maserati’nin En Hızlı Üstsüzü !

Tavsiye Edilen Mesajlar

Efebey

İtalyan lüks spor otomobili markası en spor üstü açılır versiyonunu duyurdu: GranCabrio Sport.

2zgddty.jpg

Maserati’ye göre gelecek hafta Cenevre Otomobil Fuarı’nda halka tanıtılacak GranCabrio Sport “GranTurismo S’nin ve Quattroporte GT S’nin yanında duracak daha dik kafalı bir model eklemek için” tasarlanmış.

Şirket fazla teknik ayrıntı açıklamadı, ama otomobilin GranCabrio’nun 4,7 litrelik V8 motorunun “daha hassas” bir versiyonunu kullanacağını söyledi.

Bu otomobilin 450 bg’lik GranTurismo MC Stradale ile aynı özelliklere sahip bir motor kullanacağı anlamına gelebilir, zira normal GranCabrio zaten GranTurismo S’de kullanılan motorun daha güçlü bir versiyonuna sahip.

[img width=331 height=420]

http://i52.tinypic.com/x214s0.jpg

GranCabrio Sport, ZF’nin altı vitesli otomatik şanzımanını kullanıyor. Bu şanzıman Quattroporte Sport GT S’de de kullanılan, daha hızlı vites değişimleri sağlayan bir yazılım versiyonu kullanıyor. Otomobilin Skyhook süspansiyon sistemi ve fren diskleri de güncellenmiş.

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş
Burak

Sanırım artık imageshack izin vermiyor resimlerin paylaşılmasına.. Başka resimlerde de var mı aynı durum ?

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş
Efebey

Yakında Ezel alır bundan bir tane :D

Dayısınıda alır gezdirir artık. :D

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

×
×
  • Yeni Oluştur...