Jump to content

Motor Kapagının Boyanması

MuRDoC_111
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

konuyla ilgili sadece resimler var, baskada bi bilgim yok malesef :)_

cover4.jpg

cover5.jpg

cover1.jpg

cover2.jpg

cover3.jpg

buna benzer bazı uygulamalar;

<1>

cover_01.jpg

646137_40_full.jpg

<2>

751016_15_full.jpg

<3>

dpfxgk.jpg

<4>

2127462_3_full.jpg

<5>

Engine%20cover.jpg

<6>

engine.jpg

<7>

800x6006rt.jpg

<8>

2157927_11_full.jpg

2157927_12_full.jpg

2157927_13_full.jpg

<9>

carpics003.jpg

<10>

2073592_57_full.jpg

2073592_85_full.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 70
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• MuRDoC_111

7

• Selman

5

• NeBiAnd

6

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

senin koyduğun çok çirkin olmuş Biran abi  ;D  :D  :geyik:

Ne Honda Civic mi dedin.  :2funny: Ne yapalım be Volkanım bizim elin oğlu gibi komple motor kapağı yok.  :'( (Var olanları boyadık işte.Resimlerde çok güzel durmuyor canlı daha güzel duruyor.Çok fazla renk yok aslında sadece kırmızı ve gümüş.Aydınlık olunca pırıl pırıl parlıyor.  :fiuw: Bir de açık hava filitresinden dolayı orij.boru parça kalktı.ondan dolayı eksik.O olupta boyasaydım daha bir bütün giderdi.Bi de kırmızı kule gergisi yok... ;D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

yok abi şaka yapıyorum gayet şık olmuş,bizim servisteki ustaya söylüyorum boyayalım diye,atar abi bir süre sonra diyo  8:)

Yok be Volkanım eleştiriye açığız aslında ilk bakışta bir bütünlük yok ama dediğim gibi orij.boru olmadığı için yarım kalmış gibi görünüyor.Servisteki usta işkembeden sallamış.İyi bi astar ve ısıya dayanıklı boya bi şey olmaz. 8:)

Şu motor kapaklarından sipariş etmek lazım aslında..bi araştırın bakalım nerden temin edilir kaçı kaç para.. ;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

yok abi şaka yapıyorum gayet şık olmuş,bizim servisteki ustaya söylüyorum boyayalım diye,atar abi bir süre sonra diyo  8:)

Abi üst plastik kapak boya atacak kadar ısınmaz diye düşünüyorum. 8:)

Eline sağlık İrfan kardeşim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yakışmazmı şimdi allah için söle abi.

Kırmızı kaliperlerde çok süper bir görüntü vermedi titanyum gri ile. E arabanın orjinal rengi boya alıp boyayamam da ısıya dayanıklılık sorunu nedeniyle. Onun için iyice düşünmek lazım.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 3 ay sonra ...
 Paylaş

• Yeni Oluştur...