Jump to content
Serdar Elvan

Mazda3’e yaraşır rakam: 3 milyon

Tavsiye Edilen Mesajlar

Serdar Elvan

Söz konusu rakama, modelin ilk neslinin üretilerek piyasaya sunulmasının üzerinden yalnızca 7 yıl ve 10 ay geçtikten sonra ulaşılması da Mazda için gurur kaynağı olmuş. Bu başarı, Mazda3’ü markanın binek araçlar yelpazesindeki en hızlı satan modeli de yaptı. Japonya’nın Yamaguchi kentindeki Hofu fabrikasının (tüm Avrupa modelleri burada üretiliyor) yanı sıra, Çin’in Nanjing kentindeki Changan Ford-Mazda (CFMA) tesislerinde ve AutoAlliance Thailand’da (AAT) üretilen Mazda3, yaklaşık 90 ülke ve bölgede satılıyor. Üç milyonuncu Mazda3 ise, Hofu’daki bantlardan çıkmış ve 5 kapılı bir hatchbackmiş.

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş
foreigner

ford dan bağımsızlığın kazanılmasından sonra iyi bir haber.3 gerçekten güzel araba.daha iyi satış rakamlarını hakediyor.dilerim mazda yöneticileri doğru kararlar alırlar da tüm mazda modelleri dünyada hak ettiği yeri bulur.

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş
ceyhun29

huzur naMAZDA, Mazda, olması lazım her lazda  :D  ;D  :2funny:  :egy:  :tey:

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş
Tansu G

306 dan kurtulur kurtulmaz hemen otomatik bir 3 !

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

×
×
  • Yeni Oluştur...