Jump to content
emregc

2012 Mazda3 Facelift (Skyactiv)

Tavsiye Edilen Mesajlar

okkko

Şehir dışı 12 litremi  :o tebrik eder saygı duyarım  :D

valla ben de saygı duydum şimdi...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
emregc

Karadeniz sahil yolunda radar var devamlı pek basılmıyor 12 lt elde etmek kolay olmasa gerek, :-) yada  sen Zigana'ya doğru rampalarda gazı kapatınca elde ediyorsun bu değeri heralde...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
M.E.G

Karadeniz sahil yolunda radar var devamlı pek basılmıyor 12 lt elde etmek kolay olmasa gerek, :-) yada  sen Zigana'ya doğru rampalarda gazı kapatınca elde ediyorsun bu değeri heralde...

Karadeniz sahil yolunda sabit yerlerde var, hepsini ezberledim :) Mazda' yı Erzurum' da kullanıyorum. Aşkale- Erzurum arası bu değerleri çok rahat yakalıyorum :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
olcay

yüksek ihtimalle bu olacak...

ama makyajlı mazda3 de sky 1.5 göremeyebiliriz...

Bir şekilde ağustosta gelecek gemiye yeni motorlu araçlardan koydurmak lazım.Bastırın bayiler birlik olun birlikten kuvvet doğar:)İsteyenin bir yüzü:)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
olcay

2012'den önce SKYACTIV'lerin gelmesi pek mümkün değil. Bilginize..

Kaynağınız varmı kişisel tahminmi?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Burak

Nurkan Bey ile röportajda da söylendi. SKYACTIV teknolojili ilk araç CX-5 olacak..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
olcay

İşte kaynağım.. :D

Tamamdır.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Shanus

Bu arada arkada geri vites lambası ikisi de beyaz olmuş ..bir ara bayağı sıkıntı yapan vardı .. demek duymuşlar.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
okkko

Amerikan versiyonu olduğundan dolayı öyle..

tebrıkler, dogru tespıt...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mazda_Ozan

şaka değil. bu kasaya koyup koymayacaklarını bilmiyorum. fakat bu motor yapıldı, test edildi ve hazır...

yakında Türkiye ye geleceğini sanama ama engeç 2013-2014'de yeni kasayla gelir...

Okan abi benim öğrendiğimkadarıyla Yeni kasa yeni motor olacak ama tabi sen daha iyi bilirsin..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
okkko

KESİN BİLGİ: facelift aracta mevcut motor olacak. Yeni motorlar yeni kasada kllanılacak. faceclift diyerek de abartmayaım, showroom da yan yana koysak 3 farklı bulamaz vatandaş...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
honuuu

KESİN BİLGİ: facelift aracta mevcut motor olacak. Yeni motorlar yeni kasada kllanılacak. faceclift diyerek de abartmayaım, showroom da yan yana koysak 3 farklı bulamaz vatandaş...

En mantıklısı olmuş. Aynı kasada bambaşka iki motor olması saçma olurdu zaten.. Demek ki ortalarda dolanan mavi sedan'ın facelift olduğu ispatlandı.. :D

Diğer markaların piyasada bas bas bağırarak yeni motor teknolojilerini sürdüğü dönemde mazdanın yine geride kalması demek oluyor...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Fotifoti

Japon olsa da Arap atı gibi geliyor ama :) ne sabirsizsiniz kardesim , bir elimizdekinin tadını çıkaralım :) daha 24.700km yapmışım :P

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mazda_Ozan

:D farlar ve tampon ilk gördüğüm zaten genelde hep böyle yapılır bide kesin iç döşemenin deseni falan farklıdır :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Guest edarguner

Ön tamponu beğendim

Kesinlikle katılıyorum Fatih, O sırıtık ifade biraz gitmiş.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Guest flycat

önceden şapşal şapşal sırıtıyordu, şimdi pis pis sırıtıyor :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

• Yeni Oluştur...