Jump to content
emregc

2012 Mazda3 Facelift (Skyactiv)

Tavsiye Edilen Mesajlar

emregc

Amerika'da satılan 2.0 l  Skyactive motorlu Mazda3'ün  ses sistemine varana kadar ayrıntılı tanıtımıyla  beraber Motor , Egsoz  sesleri konçertosu  .  (23:44 dk lık videoyu izleyinde aracı kullanmış kadar oluyorsunuz :) )

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
dülgeroğlu

Emre bey, geçen bir arkadaş, donanım azlığından dert yanarken, ben abd kaynaklı gördüğüm tüm videolarda sis farı ve otomatik klima bile olmadığını söylediğimde kızmıştı bana. işte örneği. (hoş 2000 cc mazda 3'e  binebilsem, tüm artı donanımdan seve seve vazgeçerdim)

video için teşekkürler...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Badilcan

Emre bey, geçen bir arkadaş, donanım azlığından dert yanarken, ben abd kaynaklı gördüğüm tüm videolarda sis farı ve otomatik klima bile olmadığını söylediğimde kızmıştı bana. işte örneği. (hoş 2000 cc mazda 3'e  binebilsem, tüm artı donanımdan seve seve vazgeçerdim)

video için teşekkürler...

Birde benim dikkatimi çeken kaput altında keçe olmaması. Acaba sadece dizellerde mi keçe var.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
M.E.G

Birde benim dikkatimi çeken kaput altında keçe olmaması. Acaba sadece dizellerde mi keçe var.

2012 benzililerde var. Benimkinde var en azından :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
emregc

Amerikada Mazda3 HB için 3 opsiyon , Sedan için 5  opsiyon var görünüyor arkadaşlar...Videodaki " I Touring"  HB deki en düşük model...

Mazda3 HB

http://www.mazdausa.com/MusaWeb/displayPage.action?pageParameter=modelsFeatures&vehicleCode=M3H

I Touring  Usd 20.000 (sis farsız , manuel klima baz model )

I Grand Touring Usd 23.300  (sis farlı + ...)

S Touring (2.5 l) Usd 24.850

Mazda3 Sedan

http://www.mazdausa.com/MusaWeb/displayPage.action?pageParameter=modelsFeatures&vehicleCode=M3S

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

• Yeni Oluştur...