Jump to content
 • İlhan
  İlhan

  İstanbul Kemer Country'de Mazda Jinba Ittai Cup Heyecanı Başlıyor

  Mazda Jinba Ittai Cup İstanbul Kemer Country Atlı Spor Kulübü’nde başlıyor. Mazda Jinba Ittai Cup 2018 Engel Atlama Binicilik Yarışmaları biri final olan toplam üç ayaktan oluşuyor. Yarışmaların ilk ayağı 24-25 Şubat 2018, ikinci ayağı 24-25 Mart 2018, finalleri ise 28-29 Nisan 2018 tarihlerinde yapılacak.

  İstanbul Kemer Country'de Mazda Jinba Ittai Cup Heyecanı Başlıyor

  İstanbul Mazda Türkiye, Mazda Jinba Ittai Cup ile bir ilke imza atıyor. İsmini ve ilhamını, Mazda'nın otomobillerinde yakalamayı kendisine en öncelikli hedef olarak belirlediği, "at ve binicisinin benzersiz bir uyum içinde, aynı varlıkmışçasına hareket etmeleri" anlamına gelen Jinba Ittai kavramından alan Mazda Jinba Ittai Cup 2018 Engel Atlama Binicilik Yarışmaları, Mazda'nın kökenlerine verdiği önemi ifade ediyor. 

  Demirören Şirketler Grubu'na ait uluslararası standartlara sahip bir kulüp özelliğinde olan İstanbul Göktürk'teki Kemer Country Atlı Spor Kulübü tesislerinde düzenlenecek Mazda Jinba Ittai Cup 2018 Engel Atlama Binicilik Yarışmaları biri final olan toplam üç ayaktan oluşuyor. Yarışmaların ilk ayağı 24-25 Şubat 2018, ikinci ayağı 24-25 Mart 2018, finalleri ise 28-29 Nisan 2018 tarihlerinde yapılacak. 

  Türkiye'nin en iyi 140 at ve binicisinin Biniciler, Yıldızlar, Gençler ve Genç Yetişkin ve Yetişkinler olmak üzere dört ayrı kategoride yarışacağı yarışmalarda her kategorinin birincilerine Mazda Türkiye tarafından verilecek özel ödülün yanı sıra ilk beş dereceyi alan yarışmacılar para ödüllerinin sahibi olacak. 

  Bu zorlu yarışları takip eden binicilik meraklıları ayrıca, Mazda tarafından kurulacak stantta Mazda modellerini inceleyerek test sürüşü yapma imkanı bulacak.

  Görüntünün olası içeriği: yazı

  Jinba Ittai mazda ile ilgili görsel sonucu

   

  İlhan tarafından düzenlendi
  Kullanıcı Yorumları

  Tavsiye Edilen Yorumlar

  24-25 Şubat tarihlerinde 1. Ayağı gerçekleştirilen Mazda Jinba Ittai Cup Engel Atlama Binicilik Yarışmaları Kemer Country Club'da gerçekleştirildi. Yarışmacıların büyük mücadelesi ilgiyle takip edilirken organizasyonda kapalı manej Türkiye rekoruna imza atıldı. Yarışma sırasında at ve binicileri kadar manejde bulunan Mazda MX-5 de oldukça ilgi gördü. 

   

  Görüntünün olası içeriği: at

   

  Görüntünün olası içeriği: 1 kişi

   

  Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, araba ve açık hava

   

   

   

  Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, gülümseyen insanlar, at ve açık hava

  Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi ve açık hava

  Bu yorumu paylaş


  Yorum bağlantısı
  Diğer Sitelerde Paylaş


×
×
 • Yeni Oluştur...