Jump to content
 • İlhan
  İlhan

  Mazda Musical Intersections Konseri Gerçekleşti

  Mazda Türkiye'nin, tarihi çok eskiye dayanan Türk - Japon dostluğunu bir kez daha vurgulamak adına düzenlediği Mazda Musical Intersections konserlerinin İstanbul'daki ilk ayağı, 19 Şubat 2018 Pazartesi akşamı, Beşiktaş'ta bulunan Deniz Müzesi'nde yapıldı.

  Dünyaca tanınan arp sanatçımız Çağatay Akyol, TRT Ankara Radyosu nefesli sazlar sanatçısı Ferhat Erdem ve ünlü Japon koto sanatçısı Atsuko Suetomi'nin birlikte sahne aldıkları konser, klasik müzikten Anadolu türkülerine, caz eserlerinden Japon ezgilerine kadar bir çok farklı müzik türünün benzersiz bir şekilde kesiştiği unutulmaz bir deneyim oldu. 

  İlgili resim

  Japonya'nın İstanbul Başkonsolosu Norio Ehara'nın da katıldığı Mazda Musical Intersections konserlerinin ikincisi, 20 Mart 2018 tarihinde Ankara Or-An'da bulunan Türk-Japon Vakfı'nda gerçekleştirilecek.

  Kaynak :  Mazda Press  Kullanıcı Yorumları

  Tavsiye Edilen Yorumlar

  Dünya gözü ile bir Koto görüp arp dinleyemedik ya ben ona yanıyorum :) 

  Bu yorumu paylaş


  Yorum bağlantısı
  Sitelerde Paylaş
  ‎26‎.‎02‎.‎2018 at 15:30, İlhan :

  @Arman-1999 Kamil abi senin katılmanı beklerdim bu konsere... :fiuw:

  dinleyici olarak mı ? müzisyen olarak mı ? :) 

  Bu yorumu paylaş


  Yorum bağlantısı
  Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

×
×
 • Yeni Oluştur...