Jump to content
 • MazdaClubTR
  MazdaClubTR

  MazdaClubTR - Test Günlüğü

  MazdaClubTR yeni bir bölüm açıyor. Test Günlüğü. Bu bölümde test etme şansı bulduğumuz araçları, bunlar hakkında düşüncelerimizi, teknik bilgilerini ve test videomuzu bulabilecek, eğer test ettiğimiz aracı sürdüyseniz veya sahibiyseniz değerlendirebileceksiniz.

  Üye başına sadece bir kere yapılabilecek olan bu değerlendirmeler sayesinde araç hakkında bir ortalama puan oluşacak ve bu puan değerlendirme puanı olarak sistemde yayınlanacak. Ayrıca değerendirmeler diğer kullanıcılar tarafından faydalı bulundukça beğenisi artarak kendi içinde de sıralanıyor olacak. ( Değerlendirmelerin ilk etapta yönetici onayından geçirileceğini hatırlatmak isteriz.)

  Buna ek olarak test yazımız altında forumlarımızda olduğu gibi yorumlarınızı serbestçe yazabileceğiniz bölüm de yer alıyor olacak.

  Kullandıkça seveceğinizi tahmin ettiğimiz bölümümüze http://www.mazdaclubtr.com/test-gunlugu/ linkinden, ilk test yazı ve videomuza da aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz

   

  • Beğen 2



  Kullanıcı Yorumları

  Tavsiye Edilen Yorumlar

  Burada özel bir teşekkürü iletmem gerektiğini düşünüyorum.

  Bu serinin yapılması konusunda çok uzun zamandır bizi cesaretlendiren Ufuk'a @zealot

  Yorum, fotoğraf ve fikirleri ile en başından beri ekipte yer alan @İlhan 'a

  ve video düzenleme konusunda harika bir iş çıkartan Lütfi'ye @kindness tekrar teşekkürler.

  Buna ek olarak yapıcı  eleştiri ve fikirleri ile bizi yönlendiren diğer editör ve teknik ekip arkadaşlarımıza ve en başta yaptığımız işten faydalanacağını düşüdüğümüz, burayı oluşturan siz değerli üyelerimize çok teşekkürler. 

  İnşallah bu seriyi devam ettirip daha güzel işlere beraber imza atacağız.

  • Beğen 8

  Bu yorumu paylaş


  Yorum bağlantısı
  Diğer Sitelerde Paylaş


×
×
 • Yeni Oluştur...