Jump to content
 • MazdaClubTR
  MazdaClubTR

  Mazda'dan MX-5 Dostlarına Özel Program "Friends of MX-5"

  Mazda, yolların ikonik roadster modeli MX-5’in Avrupa’daki hayranlarına özel olarak tasarlanan ‘Friends of MX-5’ programını başlatıyor. Bu programla MX-5 dostları, Amerika’da yer alan efsanevi Mazda Raceway Laguna Seca’da yeni MX-5 yarışında yer alma şansını elde edecek

  FOMX5_Detail_10.jpg

  MX-5 Dostları, hem sürüş meraklılarını hem de müzik ve sanat severleri ilgilendirecek ve insanın karşısına bir kez çıkabilecek eşsiz ayrıcalıklar ve ödüller sunacak.

  MX-5 gerçek bir sürüş otomobili ve MX-5 Dostlarının ilk yılında yarış konsepti önemli bir rol oynayacak. Avrupa’daki bazı MX-5 yarış serilerini destekleyen Mazda, MX-5 Dostları üzerinden online yarış platformu iRacing’de Mazda MX-5 Avrupa Kupasını gerçekleştirecek.

  MX-5’in temel söylemine uygun olarak Barselona finali yarışçıları, ulusal yol ve pist yarışları, iRacing üzerinden gerçekleştirilecek olan MX-5 yarışması ve Mazda etkinliklerinde yarışan simulator yarışlarının kazananlarından seçilecek.

  Finale kalanlar, ful yarış özelliklerine sahip 2016 Mazda MX-5 Kupası yarış otomobilinde teste tabi tutulacak ve beş şanslı sürücü, Kaliforniya’nın Laguna Seca kentinde gerçekleştirilecek olan prestijli Mazda Global MX-5 Cup finalinde yarışma şansı elde edecek.

  FOMX5_Action_3.jpg

  Mazda Motor Avrupa’da İletişim Departmanı Başkan Yardımcısı Wojciech Halarewicz programla ilgili şunları söyledi, “‘Friends of MX-5’, Mazda’nın hem markanın mevcut hayranlarına yönelik hem de sadece otomotiv alanının ötesine geçen önemli ödüller ve deneylerle yeni hayranları çekmek için geliştirilen bir program.

   “Yarış programı, MX-5’in yarış köklerine dikkat çekerken en üst seviyede bir MX-5 sürüşü deneyimlemek isteyenler için inanılmaz fırsatlar sunuyor.”

  Mazda, tüm MX-5 dostlarını markanın sunduğu eğlence, tutku ve keyfi paylaşmaya davet ediyor. Programa katılanlara sunulan birçok faydanın yanı sıra, ‘Dostlar’ın sayısı arttıkça Mazda’nın da kapsamını geliştireceği yeni faydalar ve muhteşem ödüllerle ilgili düzenli bilgilendirme de yapılacak.

  ‘Friends of MX-5’ programı hakkında ‘Friends of MX-5’ Facebook sayfasını ziyaret ederek daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz:

  https://www.facebook.com/MazdaFriendsofMX5  Kullanıcı Yorumları

  Tavsiye Edilen Yorumlar


Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

×
×
 • Yeni Oluştur...