Jump to content
 • Mümin
  Mümin

  Daimler: Dieselgate Alman Otomotivi İçin Bir Darbe

  En büyük Alman durumdan rahatsız.

  Daimler AG’nin başkanı Dieter Zetsche, Volkswagen’in emisyon skandalının Alman otomotiv endüstrisini etkilemesi hakkında endişelerini dile getirdi.

  2013-364859-dr-dieter-zetsche-21-2-2013-

   

  Washington Ekonomi Kulübü’ne konuşan Zetsche, bu olayın dünya çapındaki otomobil endüstrisindeki “Made in Germany” imajına büyük bir darbe vurduğunu söyledi. “Grup olarak yanlış bir şey yapmadık fakat hasar gören güveni onarmak bizim elimizde.” diyen Dieter Zetsche, Mercedes-Benz’in Volkswagen gibi bir durumla karşı karşıya gelme ihtimali ile ilgili soruya ise; “Hile asla Daimler grubunun bir parçası değildir.” cevabını verdi.

   

  Daimler’in başkanı olmasa satın alacağı aracın bir Aston Martin olmasını istediğini söyleyen Dieter Zetsche, daha sonra “Şu anki durumumda böyle bir şey mümkün değil.” ifadesini de sözlerine ekledi.

   

  Kaynak
  Kullanıcı Yorumları

  Tavsiye Edilen Yorumlar

  Adam mercedeste çalışıyor mecbur binecek mercedese... Para var huzur yok , hayalindeki Aston Martin'e biraz zor biner :) 

  Dieter-Zetsche-hydrogen-740x425_zpsgcqjv

  Bu yorumu paylaş


  Yorum bağlantısı
  Sitelerde Paylaş

  Mercedes bence sadece isim satıyor.. Mazda 6 çok harika olmuş..Ben 150-200 bin tl ye araba alacak olsam düşünmeden ya mazda 6 ya da cx-5 alırdım...

  Bu yorumu paylaş


  Yorum bağlantısı
  Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

×