Jump to content
İsmetoguz7

SCBS kullanılamıyor hatası

Tavsiye Edilen Mesajlar

İsmetoguz7    11
İsmetoguz7

Arkadaşlar herkese merhabalar,

Arabamın 20000 bakımını 17500km civarı yaptırdım. Ancak daha önceden vermedeiği bir arıza oluşturmaya başladı. Arabanın güneşte kaldığı falan da yok hatta dün akşam etrafı açık üstü kapalı bir otoparkta duruyordu. Dış hava sıcaklığı 26 derece olmasına rağmen uyarı kısmında bu bilgiyi verdi. Ön konsolda herhangi bir uyarı ışığı yanmıyor sadece orta ekranda uyarı kısmına girince görebiliyorsunuz. Ayrıca arabayı kapatıp açtığımda kayboluyor. Ek olarak bunu sadece arabada şöför dışında kimse yokken de yaptı 3-4 defa. Buna benzer bir şey yaşayan var mı aranızda? Varsa nasıl çözüm bulduğunu paylşabilir mi?

DSC_1543.JPG

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
efe35    1
efe35

güncelleme hatasın dan dolayı yapıyor..Yeni versiyonu yükleyince düzeliyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
İsmetoguz7    11
İsmetoguz7
26 dakika önce, efe35 :

güncelleme hatasın dan dolayı yapıyor..Yeni versiyonu yükleyince düzeliyor.

serviste son sürümün yüklendiği bilgisini vermişlerdi tekrardan güncelleme mi geldi bilginiz var mı? tam bir ay önce yapılmıştı işlem.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
efe35    1
efe35
Bir saat önce, İsmetoguz7 :

serviste son sürümün yüklendiği bilgisini vermişlerdi tekrardan güncelleme mi geldi bilginiz var mı? tam bir ay önce yapılmıştı işlem.

son sürüm 59.00.502

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
İsmetoguz7    11
İsmetoguz7
6/23/2017 at 12:39, efe35 :

son sürüm 59.00.502

Bilgi için teşekkürler benim sürüm 443 yanlış hatırlamıyorsam. Güncellenmesi gerekiyormuş.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Katil Balina    657
Katil Balina

bunu serviste bakıma giren her araca yapıyorlar mı?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
İsmetoguz7    11
İsmetoguz7
1 dakika önce, katil balina :

bunu serviste bakıma giren her araca yapıyorlar mı?

Açıkcası hepsine yapıyorlar. Bana da yaptıklarını söylemişlerdi bakım sonrası güncelleme yapıldı diye ancak neden son sürüm yüklenmedi yada benim bakımdan sonra mı yeni versiyon geldi açıkcası bilmiyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Katil Balina    657
Katil Balina
2 saat önce, İsmetoguz7 :

Açıkcası hepsine yapıyorlar. Bana da yaptıklarını söylemişlerdi bakım sonrası güncelleme yapıldı diye ancak neden son sürüm yüklenmedi yada benim bakımdan sonra mı yeni versiyon geldi açıkcası bilmiyorum.

bende şu şkilde hocam bilemedim yeni mi eski mi

20170628_142502.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
İsmetoguz7    11
İsmetoguz7
17 saat önce, katil balina :

bende şu şkilde hocam bilemedim yeni mi eski mi

20170628_142502.jpg

351 yerine 502 yazması gerekiyor. Sizinki de eski versiyon.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Exe
      Yazan: Exe
      Slm,
      Arkadaşlar 2011 mazda 3 aracımın göğüs kısmındaki krom renkli parçaların boyaları nokta nokta deforme olmuş. Hoş görünmüyor gözüme. Bu parçalara renk değişimi fazla olmadan ve orjinal görünümden uzaklaşmadan nasıl bir şey yapılabilir?
      Resim alıntı, örnek olsun diye...
      Teşekkürler... 

• tuğrul gündoğan
      Yazan: tuğrul gündoğan
      Arkadaşlar benim aracın ön konsolda klima algılama aletinin orda galiba yazın sıcaktan dolayı biraz çatlama olmuş. Bunu nasıl halledebilirim, parçaya baktım konsoldan ayrı değşir diye düşünüyom bir fikri olan varmı? Parça değişirse maliyeti nedir yardımcı olursanız sevinirim.şimdiden teşekkürler

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.