Jump to content

Lider Tablosu


Popüler İçerikler

Showing content with the highest reputation since 22-10-2019 tüm alanlarda

 1. 5 points
  Özgül Çağlı

  Musluoğlu Mazda Servisinde %20 indirim Kampanyası

 2. 5 points
  Mutlu Tekir

  2019 Yeni Kasa Corolla İzlenimler

  Otomatik bagaj açma. Kaput altı yalıtım Ama gözünü seveyim bilinçli Mazda kullanıcılarının. Corolla ele ayağa düşmüş vallahi de billahi de. Otomatik bagaj kaldırma yayı uygulaması videosuna ne işe yarıyor bu diyen mi ararsın, 120 km hızla 4.3 litre ortalama tutturduğunu iddia eden mi ararsın, yoksa kulak çınlaması nedeniyle lpg bitme sesini duyamadığını söyleyen mi? Ya da camın fitilini temizlemediği için gıcırtı sesinin sebebini soran mı, 5500 tl ye yetkili serviste lpg taktırayım mı diye soran mı? Megane 1.3 TCE ile Corolla arasında kalana megane ı kötüleyen, megan alan adamın corolla grubunda ne işi var diye hesap soran mı ararsın? En bombası da, araçta anahtar üstünden bagaj tuşuna basılı tutarak ve yakıt kapağı butonunun yanındaki bagaj butonundan bagajı açabilmenin dışında bir de bagaj üstünde buton olduğunu aracı almasından 3-4 hafta sonra farkeden..... Valla gına geldi... Şu Google'ı boşa kurmamışlar, kullanım kitapçığını boşa koymamışlar, ama ne araştırıyor insanımız, ne de okuyor. Valla yazık.
 3. 4 points
  AKayhan

  Mazda'mı Üzülerek Satıyorum...

  Yolunuz açik olsun. Maalesef ülkemizin sürekli zorlasan ekonomik kosullari yasam standartlarimizin düşmesine yol açiyor. Gönül isterdi ki Mazda değil de Hyundai gitsin. Ben de umuyorum ki ileride Mazda ile tekrar bulusun. Benim önerim böyle bir araç için fiyattan asla taviz vermeyin. Etrafta "ucuza ne bulsam alirim" fikrinde olan yüzlerce insan var. Ekmeklerine yag sürmeyin. Mazda bence değerini en iyi koruyan markalardan biridir ve öyle kalmalidir. Kolay gelsin.
 4. 3 points
  Leanback

  Test Edenlerden 4. Nesil Mazda 3 Değerlendirmeleri

  https://www.autocar.co.uk/car-review/mazda/3 Autocar 2.0lt 181hp Skyactiv-X HB modelin kapsamlı yol testini yayınlamış. Yakıt tüketimi efsane, deneme güzergahında tüketimi 57mpg (4.9lt) olarak görmüşler, bu güzergahta rakip motorlarda (1.5 ecoboost, 1.4 tsi 150 vb) 45mpg (6.2lt) en iyi ihtimal deniyor. Üstelik Mazda da tüketimi düşürmek de zor değil, ekstra uğraş gerektirmiyor. Tüketim 1.0lt turbolu daha alt sınıf araçlardan bile düşük. Motoru çok canlı veya rakiplerinin performansında değil deniyor ama bu konudaki test tutumunu pek beğenmedim. Performans değerleri hemen hemen aynı, daha düşük torkuna ve çok uzun şanzımanına, 1.5 tona yaklaşan ağırlığa rağmen esneklik farkı var sadece. Ortalama 100kg daha ağır rakiplerinden. İç mekan-bagaj genişliği vasat (bagaj 358lt), iç mekan kalitesi muhteşem. Kolaylıkla tüm rakiplerinin önünde denmiş. Torsiyonun etkisi hissediliyor, hafif sekmeli bozuk yol karakteri var deniyor. Ancak sürüş akıcılığı, genel dinamikler, direksiyon konfor vb hemen her parametre de çok başarılı denmiş, sürüş kalitesi epey yüksek. Yalıtım üst seviyede. Fiyat rakiplerinin bir çıt üstünde. Fiyat burda işi belirleyen nokta, eski 2.2 dizelle aynı bedeli ödeyince işler biraz zora giriyor. Ancak standart donanım çok iyi.
 5. 3 points
  Mutlu Tekir

  2019 Yeni Kasa Corolla İzlenimler

  Sağolasın abi. Ne aşmış sınırını? Estağfurullah. Araçla ilgili izlenimlerime devam etmek istiyorum. Belki 1950459. kez tekrar edişim ama araç beni çoook sakinleştiriyor. Agresifleştiğim zaman bile tekrardan sakinleştiriyor. Açıyorum müziği ve trafik ne halde olursa olsun sakin sakin yol alabiliyorum. Bunda düşük deviri seven MDS nin etkisi de çoktur diye düşünüyorum. Üst devirlere çıkmak zorunda kalmıyorum. Araba gitmiyor gibi hissettirmiyor hiçbir şekilde. Düşük hızda 2000 devirde bile rahatlıkla yokuşları çıkabiliyor. 2012 passatın süspansiyon konforuyla benzer. Mazda 3 2010 modelle Gerede-Ankara arasında otobanda zıplayarak gittiğim yolu, Corolla ile zıplamadan, konforlu halıdaymışcasına gidiyorum. Çok fazla objektif veri değil ama en azından anlatmaya çalışıyorum. Kışlık lastik alayım bl dizel ve bm benzinli motion ile karşılaştırma gelecek. Ses sistemi 6 hoparlörün etkisiyle benim için gayet tatmin edici. Metal tarzı gibi çok fazla sesin bir arada olduğu müziklerde kalite berraklık azalsa da, pop, club tarzı müziklerde berrak bir ses alabiliyor benim kulaklarım. Basslar da gayet yeterli geliyor. Zaten orta ses seviyesinde 10-15 dk müzik dinledikten sonra kafa kaldırmıyor. Arka sis ve geri lambaları ile stop lambaları ledmiş. Stopun led olduğunu biliyordum da geri ve sisin led olduğunu yeni farkettim. Bagaj kapağındaki park ampulleri ve plaka aydınlatmalar T10. 2 Takım iç aydınlatma için, 2 takım da plaka ve geri park için t10 led aldık mı, bir de ön fara Niken hir2 aldım mı tamamdır. İleride de sinyallerin tamamını lede çeviririm. Yakıt tüketimi ise Mazdamla 13-13.5 lt (Fabrika verisi 9.8lt) yaktığım yerde Corolla (fabrika verisi 7.2lt) ile 9-9.5 lt yakıyorum. Şehiriçi koşullarım nedeniyle fabrika verilerinden %30 fazla yakıyorum. Bu arada faiz indirimi nedeniyle baz modele talep çok fazla oldu ve bayilerde vision araç kalmadı. Enterprise da Toyota ile 1000 araçlık hibrit filo anlaşması yaptığından, düşük donanım pek çıkmayacak gibi gözüküyor. 122bin tl ye sıfır corolla vision mds isteyen olursa aracı aldığım hacı amcanın iletişim bilgilerini verebilirim. Bayilerde 135 e kadar fiyat veren. Dream donanıma da 154 e kadar fiyat veren bayiler var. Boşuna piyasa arabası denmiyor gerçekten fiyatlar iyi artıyor.
 6. 3 points
  Zealot

  CR-V 2018 Dizel 9 AT

 7. 2 points
  Özgül Çağlı

  Musluoğlu Mazda Servisinde %20 indirim Kampanyası

  merhaba,malesef sıvılar kampanya dışıdır, taksit yapılıyor.
 8. 2 points
  Servet

  Doktorum Civanım Fatih İstanbul'a Geliyor

  until

  Olaylara tamamen cinsel amaann bilimsel yaklaştım tamammı. Abartmayalım lütfen
 9. 2 points
  Seriatsu

  Doktorum Civanım Fatih İstanbul'a Geliyor

  until

  yanlış @Burak abi 27 saydım en son. cebimde de köstekli saat gibi basınç sensörü var. arada çıkartıp bakıyorum kan basıncım kaç olmuş diye
 10. 2 points
  SergSlim

  3.Nesil Mazda 3 i-DM (Intelligent Drive Master)

  I have just created a Telegram chat for owners of Mazda 3 BM/BN in Ukraine today, and one fellow Mazda owner from Ukraine sent me a screenshot of this post today. So I decided to visit this forum and register :)
 11. 2 points
  Burak

  2019 Yeni Kasa Corolla İzlenimler

  MX-5 e iki evli binersen çok sıkıntı değil de yalnız binersen sorun
 12. 2 points
  Servet

  Kamp için sosyetik çözüm.

  Güzel geçti. Yıldızların aydınlattığı bir yayla evinde kaldık. Offroad yaptık, mangalın dibine vurduk
 13. 2 points
  cnrps

  Mazda CX-3 Yol ve Sürüş Konforu

  Serkan bey valla Cx30 u tarif etmişssiniz
 14. 2 points
  serkan306

  Mazda CX-3 Yol ve Sürüş Konforu

  Bence CX-3'ün en iddialı olduğu konu dış tasarımı. Özellikle ön tasarımı fena. Valla kardeşime aldık ama gözüm kaldı biraz. İç mekanı azcık büyük, yerden yüksekliği de bir tık fazla olsa kesin alırdım. CR-V'ye bakınca, evet çirkin değil ama en fazla şık diyebilirim, güzel diyemem.
 15. 2 points
  Mutlu Tekir

  2019 Yeni Kasa Corolla İzlenimler

  İnşallah yaza doğru lpg taktırırken stepne yuvasına 60 lt lik olursa müthiş olur. Benim gibi uzun yol yapan biri için 300km de 1 durmak zorunda kalmamak güzel olur.
 16. 1 point
  serkan306

  3. Nesil Mazda 3 Lastik Tavsiyesi

  Benim araca taktıralı bir yılı geçti, ilk kışındaki performansı tam not aldı benden. Yazın da ekstrem koşullarla pek karşılaşmadım ama çok keskin virajlara sert girişler yaptım, yol tutuşu da tam not aldı. Yazın tek olumsuz etkisi bariz artan yakıt tüketimi oldu. Bariz derken 100 km'de 0.3 l falan ama böyle bir farkı var belirtmem gerekti. 2. kışında kar performansı nasıl, Ankara ya da Bolu'ya ilk kar düştüğünde test edeceğim bir konu. Toplu taşıma konusundaki fikrine katılmıyorum Mutlu. Karda, soğukta beni taşımayacak aracı güzel havalarda ne yapayım
 17. 1 point
  abcsefa

  Bu Araç Alınır mı? VI - Ortak Konu

  Mirai değil impressive aracım
 18. 1 point
  Mümin

  2019 Mazda MX-30, Tokyo Otomobil Fuarı'nda tanıtıldı

  Üreticinin ilk seri üretim EV modeli olacak. Mazda, ilk elektrikli modeli MX-30'u tanıttı. Dışarıdan çok spor iki kapılı bir crossover gibi görünen araç, RX-8'in özel kapı tasarımını kullanarak arkasında ikinci sıra koltuklarını gizliyor. Şimdilik tüm detayları açıklanmayan araç, menzil konusunda pek çok elektrikli otomobil tutkununu üzebilir. Yine de çarpıcı tasarımı ve Mazda'nın ilk elektrikli otomobili olması kendisini özel bir model yapıyor. Japon üretici çok fazla detay paylaşmamış olsa da kompakt crossover'ın tek bir elektrikli motor kullanacağı ve 145 beygir gücü üretebileceği söyleniyor. Bu rakamların Avrupa pazarı için geçerli olduğunu belirtelim. MX-30, sınıfının en küçük bataryalarından birine sahip olacak. 35.5 kWs'lik batarya, aracın 210 kilometre gibi bir menzile sahip olmasını sağlayacak. Bu rakam pek çok kişinin başını çevirmesine sebep olacak olsa da Mazda, aracın sürüş tecrübesinin yaşatacağı duygulardan emin olduğunu ifade etmiş. Aracın karbon ayak izini tamamen ortadan kaldırmak isteyen firma kabin içerisindeki geri dönüştürülemeyen materyallerin tamamını ortadan kaldırmış. Kapı panelleri geri dönüştürülmüş plastikten üretilen aracın döşemeleri de geri dönüştürülmüş materyallerden tasarlanmış. Çok şık bir kabin tasarımına sahip olan aracın orta konsolundaki ekran aracın detaylarını görmenize yardımcı oluyor. En tepedeki 7 inçlik dokunmatik ekran ise klima kontrolleri gibi detayları kontrol etmenizi sağlıyor. Mazda, MX-30'un e-Skyactiv adını verdiği motorunun "çarpıcı bir geri dönüş ve pürüzsüz sürüş" dinamikleri sayesinde sürücülerin istediği performansı alabileceği bir ünite olduğunu belirtmiş. Yeni crossover ile bir diğer MX modeli MX-5'in arasında paralel hatlar çizen firma, Miata'nın da bu üniteye kavuşabileceğinin ilk sinyallerini vermiş. 145 beygir gücü Miata gibi bir otomobil için oldukça düşük duruyor olsa da firmanın bu üniteyi geliştirmesi mümkün. MX-30, Avrupa pazarına giriş yapacak. Mazda aracın ön siparişlerini önümüzdeki sene başında almaya başlayacak. Kaynak: Mazda
 19. 1 point
  ediz07

  3. Nesil Mazda 3 Akü Zayıflamasından Sonra Şanzımandan Gelen Ses

  ben akümü değiştirirken baya süre aküsüz durdu araba ve i-stop aktifleme işlemi istemedi ve sorun olmadı. Şunu tavsiye edebilirim değiştirmeden önce arabayı çalıştırın biraz çalışsın bu i-stop devreye sokan kapasitor dolsun iyice sonrasında arabayı kapatıp akünüzü hızlıca değiştirin.
 20. 1 point
  Katil Balina

  Mazda Axela (3) Gündüz Farı Çalışmıyor.

  çok ilginç bir karışım hocam araç, hiç aşina olduğumuz bir durum değil. pek çok özelliği ile en dolu donanım olan power sense'ye benzerken bazı yerlerden kısılmış gibi anlayan beri gelsin. normalde konum autoda iken 4 km'yi geçince yanması gerekiyor
 21. 1 point
  Brkm

  Bu Araç Alınır mı? VI - Ortak Konu

  BM kasa bütçeyi aşıyor maalesef. Touring donanımları da güzel fakat impressive donanıma göre daha boş kaldığı için pek düşünmedim. Fiyatlar çok uçuk evet daha da artacak gibi görünüyor.
 22. 1 point
  mehmed32

  Musluoğlu Mazda Servisinde %20 indirim Kampanyası

  @Burak Güzel
 23. 1 point
  Seriatsu

  Musluoğlu Mazda Servisinde %20 indirim Kampanyası

  pazartesi sabah için randevu defterine yazmanızı rica ederim
 24. 1 point
  Burak

  2.Nesil Mazda 3 e Hidrojen Yakıt Sistemi

  Küçük bir hort yapayım. Haberi görünce bu tartışmayı yaşadığımız güzel günler aklıma geldi https://www.internethaber.com/gaziantepli-oto-tamircisi-2-litre-suyla-70-kilometre-gidiyor-foto-galerisi-2063502.htm
 25. 1 point
  Burak

  Samsun’daki Kaza

  Bu da kaza anı ; http://video.haber7.com/video-galeri/148796-savcinin-kullandigi-cip-ile-otomobil-carpisti-1-olu-8-yarali Jip önce direğe kafadan çarpıyor, kontrolden çıkıp karşı şeride ters giriyor. Yani beyaz araç jipe arkadan vuruyor, jip çarpmanın etkisi ile ters dönüyor. Kazadan 20 saniye sonra da aracın altından parlama şeklinde alev alıyor . Allah sabırlar versin
 26. 1 point
  serkan306

  2. Nesil Mazda 3 Plasti Dip Jant Boya(YA)ma

  Jantlar güzel olmuş, ayna kapakları da piano black olacaksa şık durabilir ama ben olsam far yıkama kapaklarına dokunmam.
 27. 1 point
  tansu87

  Samsun’daki Kaza

  Herhalde dünyadaki en büyük acıdır evlat acısı. yani detaylı bakmak lazım. takip etmeye çalışacağım kazayı. Benzin hortumu çıkıp alev alsa, multivalf de gazı kesmese böyle de alev alır. Bomba gibi patlamayacak tek yakıt dizel tabi. Lpg benzin çok farkı yok diye düşünüyorum
 28. 1 point
  AKayhan

  3. Nesil Mazda 3 Anahtar Pil Değişimi

  Ben tüm pillerimi Pilburada.com isimli siteden aliyorum. Merkezi Istanbul'da bir firma. Gayet memnunum. Sadece 2 TL kargo ücreti var. Ayrica, pille ilgili tüm sorulariniz için telefon destegi veriyorlar. Tavsiye ederim.
 29. 1 point
  zoptrik

  Doktorum Civanım Fatih İstanbul'a Geliyor

  until

  Çok güzel bir akşamdı. Herkese teşekkür ederim.
 30. 1 point
  tansu87

  2. Nesil Mazda 3 Led Uygulaması

  Ağzıma etti valla. Şu iki çarkın ne işe yaradığını servislerin bazıları bile bilmiyor. Herter’deki usta basit yorumla flaş patlattı beyinde. Far motorunun üstündeki çark yüksekliktir dedi. Vay anasını şunu düşünemedim dedim ama işin garip kısmı, duvarda kendim ayar yapmaya çalışırken üstteki çark hem yanal hem düşeyde hareket yaptırıyordu odağa. Kafamı o kurcaladı hep. Kaç kere uğraştım. İnternette de bulamadım Mazda diyoki. Farın üstündeki noktayı yerden ölç. Sonra duvara 3 metre geri dur. Kesim noktası center of headlight ile arasında 3 cm olsun. 3 cm de ölçülebilir bir şey değil. Zaten ışık huzmesi yayılıyor. Ben onu 10m’de 10cm ayarladım.
 31. 1 point
  ozgur35

  2. Nesil Mazda 3 Led Uygulaması

  Cok degerlı bılgıler ekran fotosu aldım abi lazım olur
 32. 1 point
  tansu87

  2.Nesil Mazda 3 İçin Hangi Motor Yağını Kullanmalıyız ?

  Öyle değil yaa ineo serisi o. Bir üst seviye diye geçiyor. hocam şöyle. Quartz 9000’e bakınca a5 var ve motor spec’leri okuyunca ford motor, volvo, land gibi markalar özel olarak yazılmış. Bu markalar 2010 Senesine kadar mazda da dahil ortak platformda buluşan markalar. Motor da dahil. O yüzden tavsiyem ve kullandığım quartz 9000. Onun da fiyatı makul. Hatta belki aynı. Total istasyonlarından almak mantıklı olacaktır. Ben internetten yağ almıyorum artık. ineo’ya bakınca psa grubun dizel araçlarına daha uygun gibi. her koşulda ikisi de iyi yağlar. Zararı olmaz. Ama tercih ederkeb böyle şeyler düşünüyoruz maalesef
 33. 1 point
  Arman-1999

  Alınık - Çocuk Oto Koltuğu

  Neler var neler.. Tofaş fiyatına puset/bebek arabası dahi var
 34. 1 point
  ozgur35

  Bu Araç Alınır mı? VI - Ortak Konu

  renk kötü satışı zor olur
 35. 1 point
  tansu87

  Doktorum Civanım Fatih İstanbul'a Geliyor

  until

  Valla gelmek isterdim ama çocuk alerjen. Korktum yani. Benim için keyif de bozulsun istemezdim. Neyse bi dahakine artık
 36. 1 point
  SergSlim

  3.Nesil Mazda 3 i-DM (Intelligent Drive Master)

  You're welcome, mate!
 37. 1 point
  Burak

  Doktorum Civanım Fatih İstanbul'a Geliyor

  until

  O zaman haberdar etmek için etiketleyelim @Tarahumara @İlhan @Servet @Zealot @Seriatsu @Çağlar Bayur @İsot @amesfa @Faktas19 @SweepeR @Mazda_Ozan @Ali @mazda_aykut @mazdago @kindness
 38. 1 point
  Mehmet Özdemir

  2003 Mazda 6 CD Changer veya CD tuşu hakkında

  bizim mazda3'lerde de kol dayamanın içindeydi. orijinal bir görüntü oluşmuş, elinize sağlık
 39. 1 point
  ozgur35

  2019 Yeni Kasa Corolla İzlenimler

  Hıbrıte lpg takmıslar Brc marka Cok az yakıyormus Youtubede vıdeosu var Ben bu son kasa Corollaları cıddı cıddı begenıyorum
 40. 1 point
  ozgur35

  Mazda'mı Üzülerek Satıyorum...

  Hayırlısı olsun Koray abi Alıcak arkadas cok sanslı
 41. 1 point
  quiteguide

  Mazda 3 Sunroof Sorunu

  Yapistirdigim yerden tekrar kırılmış, anlaşılan düzen tutmayacak, plastik 10 yılda ömrünü tamamlamış. Aracı satmayı planladigim için, alacak arkadaşın tekrar tekrar elinde kalmasın diye yukarıda ki linkten sipariş verdim. Uğraşacak vakit olsa, aynı mantıkta çalışan 2 cam switchi ile on konsolda, sırıtmayacak bir yerlere bağlantı çekilebilir. Aklınızda bulunsun.
 42. 1 point
  Mutlu Tekir

  3. nesil Mazda 3 Disk Değişiminden Sonra Fren Pedalına Basınca Gelen Vakum Sesi

  Bunun sebebi fren yayının gıcırdaması gibi. WD40 ya da sıvı gresle geçecek birşey.
 43. 1 point
  Servet

  3. Nesil Mazda 3 Kaliper Piminden Gelen Ses

  Yağın metal yüzeyde tutunması isteniyor ise würth hhs2000 kullanılacak. Silikon bazlı ve yapışkan özelliği var. Milin etrafında boşluk kurtarır ise de daralan makanon geçirip ısıtılarak da çözüm alınır.
 44. 1 point
  Katil Balina

  Bu Araç Alınır mı? VI - Ortak Konu

  öyle demeyin hocam 3. nesil için çin'den bunun için kit aldik biliyorsun. bence 2. nesil için de vardır aliexpress'te. diğer taraftan rahata alıştıktan sonrası sorun. alışmayınca sorun da olmuyor. geçen gün sanki 20 yıldır anahtarsız giriş ve çalıştırmayla yaşamışım gibi anahtarla arabaya binip çalıştırınca ağır saçmaladım. once kapıları zorladım acılmiyor tabi, neyse anahtarla açtım anahtarı tekrar cebime koydum oturdum gözüm start düğmesi arıyor, yok, tekrar çıkardım çalıştırdım falan sonra inecem yine düğme arıyorum vs. resmen saçmalıyorum kendi kendime yani şu yazdıklarımı başkası yazsa en hafif tabirle "hadi len ordan dürrük" derdim kendisine ama durum bu. insan denen yaratık konfora çok çabuk alışıyor.
 45. 1 point
  ozgur35

  Bu Araç Alınır mı? VI - Ortak Konu

  75 den cok verme 90 yıl dıye 80 den asagı düşmez 75 i zorla
 46. 1 point
  Katil Balina

  Arkadan Çekiş mi Arkadan İtiş mi? Sizce Hangi İfade Kullanılmalı?

  geri geri giderken önden itişli makam koltuğundan sürüşlü:))
 47. 1 point
  Katil Balina

  Arkadan Çekiş mi Arkadan İtiş mi? Sizce Hangi İfade Kullanılmalı?

  çekiş deyiminin çekmek fiilinden gelmedigini belirttim zaten. ya da en azindan bir şeyi tutup cekmek demek degil. o yüzden arka teker de arabayi tamponundan iterek el arabasi misali itmiyor. ön teker de önünden tutup çekmediği gibi. tahrik bu durumda sorunu çözen bir kelime ya da kavram. öte yandan RWD'nin yerlesmesinde bir sakınca yok zaten, arkadan çekiş demek. FWD ise önden cekiş. "WD" ya da "antrieb" parantezine alınca ingilizcede de almancada da sorun çözülüyor. geri vitese alip geri geri gidince de arkadan itişli bir araca sahip oluyoruz kısa süreli de olsa:)
 48. 1 point
  AKayhan

  Bir Otomobilde Olması İstenen Özellikler

  ABD'de bildigimiz radar dedektörleri yaklasan ambulans veya itfaiye araçlarini sesle haber veriyor. Böyle bir sistem kurmuslar. Bu nedenle radar dedektörlerine ayni zamanda "safety detector" da deniyor. Malum orada bu dedektörler (birkaç eyalet hariç) son derece yasal. Birçok araçta zaten var.
 49. 1 point
  Anarchist

  3. Nesil Mazda 3 Lip!

  Kendi aracıma taktım, düşünen arkadaşlar için fikir olur 1 adet fazla var elimde.
 50. 1 point
  Mutlu Tekir

  2019 Yeni Kasa Corolla İzlenimler

  Baktım Özgür, 80bin km diyor. Hava filtresi için 40bin km diyor. Bujiler 100bin km.
This leaderboard is set to Istanbul/GMT+03:00

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

×
×
 • Yeni Oluştur...