Jump to content
Burak

MazdaClubTR - Yardım Konuları - Sıkça Sorulan Sorular

Tavsiye Edilen Mesajlar

Burak
Burak

Sıkça Sorulan Sorular bölümünü videolarla zenginleştirmeye karar verdik, videoları ekledikçe YouTube kanalımızdan ve SSS bölümümüzden ilgili başlıklar içinde izleyebilirsiniz.

 

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş

 • Etiket tabanlı benzer içerikler

  • MazdaClubTR
   Yazan: MazdaClubTR
   Sitemizde bildirimler 3 kanal üzerinden gönderilebilmektedir ;
   Yerleşik Bildirimler
   Yerleşik bildirimler sitemizin her sayfasında görülebilecek şekilde üst menü çubuğunda yer alır ve dünya şekline tıkladığınızda size ait bildirimlere ulaşırsınız. Eğer okunmamış bildirimleriniz var ise burada sayı ile okunmamış bildirimleriniz gösterilecektir.
    

    
   E-posta
   Sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderilen bildirimlerdir. Bu bildirimleri alamıyorsanız kullandığınız e-posta programında Junk / Gereksiz dizinlerini kontrol edip eğer burada ise sitemizin mail adresini Güvenilir Adres olarak işaretlemeniz gerekmektedir
   Bildirim Ayarlarına Bildirimler simgesine tıkladığınızda açılan pencerenin sağ üst köşesinden veya buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.
    

    
   Bildirim ayarlarındaki durumlar ve bunlara karşılık gelen tercihlerinize göre bu iki kanaldan biri veya ikisi vasıtası ile bilgilendirilirsiniz. Bu seçeneklerden koyu yeşil veya gri olanlar kişisel olarak sizin tercihinizde iken açık yeşil ve açık gri olanlar sistem yöneticisi tarafından ayarlanmış ve değiştirilemez olarak tanımlanmıştır.
    

    
   Tarayıcı Bildirimleri
   Bu seçenek sayesinde  siz masüstünüzde MazdaClubTR'nin bulunduğu sekmede veya hatta internet tarayıcınızda aktif olmasanız bile sizi yeni içerikler hakkında bilgilendirmemize izin verir.
   Bununla ilgili bildirim, siteye ilk girdiğinizde tarayıcınıza bağlı olarak aşağıdaki veya benzer bir şekilde gelecektir. Bildirimleri her zaman al seçeneğini seçmenizi tavsiye ederiz.

   Tarayıcı bilgilendirmelerinin durumunu da dilediğiniz zaman Bildirim Ayarlarından görebilir, eğer etkin değilse buradan görebilir ve tarayıcınızın bu seçeneği görüntülemesini sağlayabilirsiniz.

   Bilgilendirme aktif olduğunda aşağıdaki uyarıyı görüyor olacaksınız

   Takip ettiğiniz konular ile ilgili ayarların yanında hangi konuları takip ettiğinizi görmek ve bu konuda değişiklik yapmak için Takip Ettiğim İçerikler linkini tıklayınız
  • MazdaClubTR
   Yazan: MazdaClubTR
   Sitemizde arkadaşlık ve tanışmaya verdiğimiz önem gereği yeni üyelerimizin öncelikle kendilerini tanıtmalarını istiyoruz ve bu sebeple yeni olan üyelerimizin aşağıdaki linki kullanarak kendilerini Yeni Üyelerimiz ve Tanışma bölümünde tanıtmasını bekliyoruz.
   Tanışma mesajıı aşağıdaki linki kullanarak gönderebilirsiniz. Yalnız bu basit işlemi yapmadan önce şu hususları dikkatle okumanızı tavsiye ediyoruz ;
   Forum kurallarımız gereği ;
   Tanışma mesajınızda isim ve meslek belirtmeniz gerekmektedir. ( tüm isminizi vermek zorunda değilsiniz, sadece size hitap ederken kullanacağımız ismi söylemeniz yeterli. Zaman içerisinde mesleğinize yönelik bağlantı kurma ihtimali olduğu için meslek bilginizin paylaşılmasında fayda görüyoruz) Tanışma mesajı ve sitemizde atacağınız hiç bir mesaj tamamı büyük harflerden oluşan başlık ve metin içeremez. Yeni Üyelerimiz ve Tanışma isimli bölüm sadece tanışmak içindir. Teknik sorularınız için lütfen ilgili bölümleri kullanın. Kurallara uygun olmayan üyelerimizin mesajları moderatör onayına alınır ( mesaj atabilirsiniz ama onaylanmadan yayınlanmaz ) Mesajları moderatör onayına alınan üyemizin kurallara uygun attığı ilk mesajdan sonra bu kontrol kaldırılır ve üyemiz normal mesajlaşmaya başlayabilir. Tanışma mesajı göndermek için tıklayın

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

×
×
 • Yeni Oluştur...